Oto Çekici Hizmeti İçeriğimiz Neleri Kapsıyor?


Çoğu insanın Oto Çekici deyince aklına kaza sonrası arabayı nakliye etmek geliyor. Fakat bunun dışında bir çok özellik oto çekici hizmetinin içinde mevcut. Oto Çekici nedir? İçeriği nelerdir? Gelin hep beraber öğrenelim.

OTO KURTARICI

Kaza sonrası aracınız çalışmayabilir. Bu durumlarda oto kurtarıcılar devreye girer. Kullanılmaz hale gelen ya da çalışmayan aracınızı kaza yerinden götürebilmek için oto kurtarıcılara ihtiyaç duyarsınız. Oto Çekici Hİzmeti hızlı ve güvenilir kadrosuyla her zaman yanınızda.

LASTİK DEĞİŞİMİ

Oto Kurtarıcının bir diğer görevi de yol kenarı bakımdır. Aracınızın lastiği patlarsa ve yanınızda gerekli ekipmanlarınız yoksa bizi arayın. 

AKÜ TAKVİYESİ

Yolda giderken akünüz birden arıza verip kendi kendini doldurmayabilir, ya da uzun süre aracınızı çalıştırmadıysanız aracınızın marş basma mekanizmasını çalıştırmaya akünüz yetmeyebilir. Bu gibi durumlarda yol yardım servisleri sorununuzu çözer. 7/24 çözüm odaklı ekiplerimizle bir telefon kadar uzaklığınızdayız.

YAKIT TAKVİYESİ

Aracı olan çoğu insanın bir kere dahi olsa başına gelmiştir bu durum. Kimi zaman yakıt almayı unuturak, ya da yakıtımızın bitmeyeceğine güvenerek yola çıkarız fakat işler her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir.  Sizin için her türlü kolaylığı sağlayarak, yakıt takviyesi konusunda da yanınızdayız.

YAĞ TAKVİYESİ

Sadece akü ve yakıt değil, yağ takviyesi hizmetimiz de mevcut.

Bu başlık altında açabileceğimiz çok konu var aslında, kısacası aracınız ile ilgili herhangi bir durumda oto çekici hizmetimiz her zaman hazırdır.Benzer Bloglar

HEMEN ARAYIN!
0(532) 261 6041