Oto Çekici & Kurtarıcı Servisi Nasıl İşler?


Herkes günlük hayatında bir kere bile olsa duymuştur bu terimleri. Oto çekici, oto kurtarıcı. Bazılarımızın yakından görmeye fırsatı bile olmuş olabilir. Aramızda kaza yapanlar ya da yolda kalanlar illa ki vardır, zaten bu sitede geziniyorsanız, muhtemelen başınıza aracınızla ilgili bir olay gelmiştir ya da çekici arıyorsunuzdur. Peki, nedir bu çekici? Hangi zamanlarda kullanılır? Hareket süreci nasıl olur? Gelin size bunları bir bir anlatalım.

Acil Çağrı Telefonları İle Yer Tespiti

Oto kurtarıcıların çoğu 7/24 saat ayırmaksızın çalışırlar, saat isterseniz gece yarısı olsun, ya da sabahın körü. Acil durum telefonları ile her dakika her saat çekici hizmetine ulaşabilirsiniz. Acil çağrı telefonlarına arama düşer ve yeriniz tespit edilir.

Gerekli Malzemeler Hazırlanır

Yeriniz tespit edildikten sonra, sorun yaşadığınız duruma göre önlemler alınarak gerekli olabilecek malzemeler hazırlanır. Bu süreç yaklaşık 2 ila 5 dakika arasında sürer. 

Kısa Yollardan Hızlı Ulaşım

Artık hazırız. Verilen adrese en kısa ve en hızlı yoldan gitmenin rotasını çizmeye başlıyoruz. Varacağımız yerin uzaklığına göre kaç dakikada yanınızda olacağımızı sizlere aktarıyoruz. 

Not: Hız ve kalite konusunda size en iyi hizmeti garanti ediyoruz.

Arıza Tespiti Ve Yapılması Gerekenler

Konumuza ulaştığımız an hızlı ve pratik çözümlerle sorununuz tespit edilir. Hangi sorunlarla karşı karşıya kaldığınız size açıklanır ve yapılması gereken her neyse onu yapmak için hazırlıklara başlanır. Çekici veya yol yardım işlemleri başlar.

Nakliye Ve Bitiş

Eğer aracınızın yol yardımına ve yol kenarı bakımına ihtiyacı varsa, işlem, olduğunuz yerde en kısa sürede halledilir. Fakat aracınızın çekilmesi gerekiyorsa aracı götürülecek yeri belirledikten sonra güvenli seyahatimiz başlar. Verilen konuma nakliye teslim edilir ve işlem tamamlanır.

Benzer Bloglar

HEMEN ARAYIN!
0(532) 261 6041