Sadece Otomobil Değil Bir Diğer İşimiz De Motosiklet


Ülkemizde genel araç güvenliği eskiye göre artmış olsa da, sürücülerin dikkatsizlikleri ve trafik kurallarına uymaması, kazaların göstere göstere gelmesi gerçeğini de ortaya koyuyor. Ne yazık ki motosikletler bu kazaların önemli bir yüzdesini oluşturmaktadır.

Motorsikletletiniz ile uzun bir seyahate çıktınız ve aniden arıza yaptı diyelim, tamir edecek donanıma sahip değilseniz bu sizin için gerçekten bir eziyete dönüşebilir . Bu gibi durumlarda bir yardım servisi numarası bilmeniz, sizin saatlerce mahsur kalmanızın önüne geçecektir. Biz Oto Kurtarıcı Hizmeti ailesi olarak gidilmesi zor yerlerde bile her an yanınızda olacağız. 7 gün 24 saat acil durum ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Yol yardım ve çekici hizmetleri motorsikletinizin bakım ve tamiri konusunda da yardımınıza yetişecektir. Eğer motorsikletiniz arıza yaparsa ve bu arıza herhangi bir tamirci dükkanına gidilmesine gerek duyulmayacak bir arıza ise ekiplerimiz anında olaya müdahale ederek mağduriyetinizi en kısa sürede gidermenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra sadece arıza durumlarında değil, motosikletinizin yakıtının bitmesi, aküsünün boşalması ve yağının tükenmesi gibi hemen müdahale edilebilecek konularda da yardım sağlamaktan mutluluk duyacağız. Acil durum numaramıza sol alttaki kısımdan ulaşabilirsiniz.  

Benzer Bloglar

HEMEN ARAYIN!
0(532) 261 6041