Siz Neredeyseniz Biz Tam Olarak Oradayız


Biliyoruz ki hiçbir şey, sizin ya da sevdiklerinizin alacağı fiziksel hasar ve kayıpların hiçbiri ile karşılaştırılamaz. Bu nedenle, kazaya karışan aracı kurtarmak gibi küçük şeyler zaten dikkat çekmiyor. Ancak siz yine de herhangi bir kaza anında her zaman yanınızda olduğumuzu bilin. Olası bir ihtiyaç durumunda anında müdahale edebileceğimizi size garanti ediyoruz.

Her An Hazır Birimler

Oto Kurtarıcı Hizmeti olarak, çekme ve araç taşıma hizmetleri sunuyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin kaza alanından arabalarının nasıl kurtulacakları konusunda endişelenmelerine gerek yok. Özellikle kazadan sonra hasar alan arabalarınızı en titiz ve en güvenli şekilde çekilecek konuma götürüyoruz. Ayrıca araba, deniz araçları, otobüsler, minibüslerinizin de nakliye işlemlerini üstleniyor, kaliteli hizmetimizi ve profesyonel kadromuzla kaliteyi ayağınıza getiriyoruz.

Her Türlü Hizmeti Ayağınıza Getiriyoruz

Araç nakliyesi ve araç çekiminin yanı sıra, aracınızın yağ, yakıt, akü takviyelerini, aracınızın tekerleğinin değişimine kadar herşeyinizle ilgilaniyoruz. hizmetimizden faydalanmak için aramanız yeterli.


Benzer Bloglar

HEMEN ARAYIN!
0(532) 261 6041